fbpx

Žurnāls Mistērija

Žurnāla Mistērija mērķis ir paplašināt apziņu, iedvesmot un iedrošināt pilnveidoties, lai Tu varētu atrast savu garīgo spēku un dot ceļu savai personīgajai izaugsmei un laimei. Tas ir bagātīgs resurss ikvienam, kas ir ceļā uz apzinātu un pilnvērtīgu dzīvi.

Tavas personīgās izaugsmes ceļvedis

Žurnāls Mistērija

Jo platāk man atveras acis, jo skaidrāk es redzu.
Es redzu sevi, pazīstu sajūtas, jūtu ceļu, es iepazīstu cilvēkus un likumsakarības, kas veido šo dzīvi unikālu. Žurnāls Mistērija ir tas informācijas avots, kas maziem solīšiem palīdz atvērt acis, lai piedzīvotu šo dzīves ceļu ar sajūsmu, mirdzumu un mīlestību.

Mēs rūpējamies, lai saturs ir kā garīga barība un tanī pat laikā interesanta lasāmviela, kas ļauj no dažādiem skata punktiem skatīties uz aktuāliem dzīves procesiem. Daudz un dažādu speciālistu viedokļi un pieredzes stāsti iedrošina augt un stāties pretim pārmaiņām. Tas ir saturs, kas iedvesmo un maina apziņu.

Papildus lasāmvielai katru otro mēnesi Tev būs pieejamas īpašas lekcijas, nodarbības, sarunas un klātbūtne ar dažādiem speciālistiem. Lai lasītā informācija atrod vietu Tavā dzīvē, veiksim kopīgas meditācijas un prakses.

Saturs Tavai garīgajai un personīgajai izaugsmei

Kādēļ abonēt

Pievienojies tiem lasītājiem, kas ir ceļā uz bagātīgu

Patīkamai lasīšanai

Bez reklāmas

Mistērija ir vienīgais žurnāls Latvijā, kurā nav reklāmu. Mēs rūpējamies, lai saturs bagātina Tavu dzīves uztveri un iedvesmo pilnveidoties. Dažādu meistaru un speciālistu viedokļi dalās pieredzē, kā vēl ir iespējams dzīvot pilnvērtīgi – nemācot, kā ir pareizi, bet daloties, lai bagātinātu Tavu apziņu.

Ērtai lietošanai

Lasi jebkurā laikā

Online žurnāls ir pieejams 24/7 un atverams no dažādām ierīcēm, lai Tu varētu to lasīt un klausīties, kad vien Tev ir iedvesma! Online žurnāls vienmēr ir pieejams ātrāk par drukāto, turklāt saņemot piekļuvi, Tev būs pieejams arī iepriekšējo numuru arhīvs. Žurnāla raksti ir ērti lasāmi, un arī klausāmi audio formātā. 

Personīgajai pilnveidei

Bonusi

Online žurnāla abonenti saņem pieejas LIVE sarunām ar speciālistiem, kurā var rast atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem. Turklāt katru otro mēnesi Tev būs pieejamas īpašas lekcijas un nodarbības garīgajām un personības pilnveides praksēm ar īpašu atlaidi vai bez maksas!

Ieskaties mēneša izdevumā

Radošums. Seksualitāte.

Radošā saspēle seksualitātes dejā
Nereti runājot par radošo enerģiju, mēs paliekam pie domām par zīmēšanu, izšūšanu vai dziedāšanu. Runājot par seksualitāti, mēs mēdzam uzmanību vērst vienīgi uz tiešu sievietes un vīrieša dzimumorgānu saskari. Tomēr šie abi termini ir kas vairāk, ja tos savij vienu ar otru, ja tos ierauga un izjūt kā vienotus. Seksualitāte ir radošuma neatņemama sastāvdaļa, radošums un radīšana ir tiešs turpinājums seksuālam kontaktam. 
Sievišķās un vīrišķās enerģijas kvalitatīvs saslēgums ir ceļš uz baudpilnām attiecībām ar sevi, ar partneri, tas r ceļš uz pārpilnu un kaifīgu dzīvi. 
Par radošumu, seksuālo enerģiju un savienošanos mīlestībā rakstam un runājam Mistērijas Augusta numurā. 

 

Abonē tiešsaistē žurnālu Mistērija

Tavs pieturpunkts ceļā uz pilnvērtīgu dzīvi!

Svarīgās tēmas ik mēnesi

Viena tēma, dažādi skatījumi.

Mēs esam unikālas, apbrīnojamas būtnes.
Mūsu ceļš uz pilnību un apzinātību šajā dzīvē lielā mērā nāk caur partnerattiecību tēmu, tādēļ par attiecību dažādiem aspektiem runājam ļoti daudz. Mēs pētam bailes, mieru, naudu, seksualitāti, spēku, ķermeni, dvēseles ceļus un bērnus, katru no šīm tēmām  izpētot no daudz dažādiem aspektiem, tomēr visam cauri vijas attiecības. 
Lai mēs būtu harmonijā, lai  augstu savā apzinātībā un dzīvotu pārpilnībā. 

Atsauksmes

Pievienojies lasītājiem

Pievienojies tiem lasītājiem, kas ir ceļā uz apzinātu, pilnvērtīgu un bagātīgu dzīvi!

Žurnāls Mistērija ļauj aplūkot tēmas, kuras paplašina redzesloku. Komanda rūpīgi izvēlas un uzrunā cilvēkus ar unikālu pieredzi un zināšanām. Man patīk, ka pasniegšanas veids ir māksliniecisks un baudāms ar vizuāliem materiāliem. Žurnāls Mistērija aicina ieklausīties savās sajūtās un katram pašam iepazīt smalko pasauli caur struktūru izklāstiem, rituāliem, stāstiem. Ir svarīgi, ka šī informācija sasniedz plašāku cilvēku loku un Mistērija komandai tas izdodas lieliski!
 
blank
Andris Ciekurs
Gaismas tīmeklis
MISTĒRIJA ir Latvijas īpašais žurnāls reāliem lasītmīlošajiem. Te katrs meklējošais var atrast savu meklēto pērli. Katrā žurnālā katru reizi atrodas pārsteidzoši daudz vērtīga un skaista. Tik ģeniālas un pie reizes vienkāršas lietas. Tas saucas cilvēks cilvēkam un tā no sirds. MISTĒRIJA ir tāda kā radošas mīlestības un izziņas vērtību savākšanas pūra lāde, ik reiz no tās var bagātināties ar ko pavisam dīvainu un jaunu, gan drošību pasmelties tik pierasti stabilajās vērtībās. Paldies, MISTĒRIJA!
 
blank
Antra Dimantra
Dzīves Mākslas Akadēmija
Žurnāla Mistērija abonēšana

Tas ir tik vienkārši

Abonē žurnālu Mistērija tiešsaistē ar pāris klikšķu palīdzību! Abonējot online versiju, saņemsi arī 3 drukātos numurus.

Pirmais solis

Spied uz pogas

Spied uz pogas “Pasūtīt online abonementu” un izvēlies Mistērija online žurnāla abonementu uz 6 vai 12 mēnešiem.

Otrais solis

Veic apmaksu

Veic drošu apmaksu internetā ar bankas/norēķinu karti vai internetbankas pārskaitījumu – kā Tev ērtāk!

Trešais solis

Saņem tūlītēju piekļuvi

Ienāc savā kontā un automātiski saņem pieejas lasāmiem, klausāmiem un skatāmiem materiāliem.

Noformēt abonementu

Abonē tiešsaistē!

Spied uz pogas un apstiprini pasūtījumu, aizpildi formu ar nepieciešamo informāciju un veic drošu apmaksu internetā. Uzreiz pēc apmaksas saņemsi tūlītēju materiāliem vizuālā un audio formātā!

12 mēnešu abonements

Mistērija online abonements gadam

Abonējot online žurnālu 12 mēnešiem, vari izvēlēties saņemt arī drukāto žurnālu (3 numurus). Online žurnāls vienmēr ir pieejams ātrāk par drukāto, turklāt to vari lasīt un klausīties, kad vien Tev ir iedvesma!

2.17 € mēnesī

26 €

blank
blank
Es ESMU / TUVĀK SEV

Rekvizīti

SIA “ORJ”, reģ. Nr. 40103900276 Balasta dambis 1, Rīga, LV-1048

Kontakti

zurnals.misterija@gmail.com 20666620

Es ESMU / TUVĀK SEV

Visas tiesības aizsargātas © 2020