fbpx
Es ESMU / TUVĀK SEV
tavas iespējas dzīvot brīvi

Pakalpojumi

Izvēlies pakalpojumu, kuram vēlies pierakstīties, spied uz pogas un nokļūsi reģistrācijas laukā. Aizpildi formu ar nepieciešamo informāciju un veic drošu apmaksu internetā. Tālāk sazināšos ar Tevi personīgi. Lai Kaifotu.

Enerģētiskās prakses online

Rīta prakses Online

Aicinu Tevi dienu sākt ar ķermeņa apzinātības un enerģētiskām praksēm. Pirmdienās, Trešdienās un Piektdienās 7:30 – 8:00 modīsimies kopīgi. 

RETRĪTS sievietēm

Piecas stihijas
Retrīts Grieķijā

Ši būs notikums, kas atstās ļoti nozīmīgu  nospiedumu uz visu 2024. gadu. Notikums, kas Tev parādīs Tavu spēku. Tas ietekmēs visas dzīves jomas un mainīs to, kā Tu sper katru savu nākamo soli. 

online programma

12 kaifīgas dienas

12 kaifīgi video, kā iedvesma un pamudinājums atklāt un piedzīvot sevi kaifīgu.
Tu saņemsi 12 video ar praktiskiem uzdevumiem, kuri Tevi pietuvinās pašai sev, savam seksīgumam, sievišķībai un kaifīgumam. 

sieviešu prakses diena

Sieviešu aplis

Dziedinošs un transformējošs ceļojums, kurā dodoties caur deju, elpu, meditāciju, kustību un tantras terapiju un šoreiz arī mākslas terapiju, Tu uzplauksi 🤍

transformējoša prakse

HOLOTROPA elpošana

Holotropā elpošana ir viena no jaudīgākajām elpošanas praksēm, kura spējīga šūnu līmenī izmainīt mūsu dzimšanas kodā ierakstītos paternus attiecībā uz dzīvi un tās kvalitāti. Šo praksi papildinās enerģētiskā tirīšanās un skanu dziedinošs ceļojums 20.04.15:00-19:00