fbpx
retrīts sievietēm grieķijā

Afrodītes brīvdienas

Nesteidzies izkravāt savu vasaras atvaļinājuma koferi – tas Tev noderēs oktobrī! Vēl šogad Tevi gaida kas īpašs – mēs dosimies ceļā. Mēs –Ieva Adamss un es, Rita pošamies rudenī uz daiļo Grieķiju, un aicinām Tevi līdzi! Pavisam ņemsim līdzi 10 ceļabiedres.
Kāpēc jābrauc, jautāsi? Nu, vienkārši Latvijas vasara ir par īsu! Bet, ja nopietni, mēs dosimies apvienot PATĪKAMO ar LIETDERĪGO. ATPŪTU fantastiski skaistā villā pie debeszilas jūras un jaudīgu RETRĪTU, kur atjaunot savu enerģiju un PATIESO sievišķību. Ko mēs domājam par šo PATIESO sievišķību? Mūsu formula īsumā ir šāda – maiga ārpusē, stipra iekšpusē. Bet MAIGUMS ir ļoti tricky… 🤔 MAIGUMS un SPĒKS – tiem ir vajadzīgs IEKŠĒJAIS RESURSS. ‌To mēs varam uzturēt, DAROT to, kas nepieciešams sev, un NEDAROT to, kas mazina enerģiju UN nav nepieciešams ne sev, ne citiem.

Ko mēs NEDARĀM un arī TEVI NEAICINĀM DARĪT:

Ko mēs DARĪSIM un arī TEVI NEAICINĀM DARĪT:

Tālāk var nebeidzami daudz aprakstīt visu, kas notiks un kāpēc tas vajadzīgs IKVIENAI MŪSDIENU SIEVIETEI, kas dzīvo aktīvu sociālo dzīvi, pagūst lieliski izskatīties un paveikt visu gan darbā, gan privātajā dzīvē, bet… pamēģini kaut reizi uzticēties savai iekšējai sajūtai, kas patiesībā taču nekad Tev nemelo! Un ļauties PIEDZĪVOJUMAM, kas, iespējams, MAINĪS TAVU DZĪVI
‌‌Uz augšu, protams, kā jau Rainis vēlējis 😊

Nu labi jau, labi, īsumā ieskicēsim:
– Satīrisim un harmonizēsim savu emociju pasauli
– (At)gūsim spēcīgu pašapziņu un dzīvesprieku
– Iemācīsimies nekonkurēšanu un dvēseles dāsnumu
– Stiprināsim bezbailību un uzticēšanos
– Dziedināsim vecas dvēseles traumas
– Atklāsim sevi no jauna – TĀ, KĀ NEKAD IEPRIEKŠ.

300 €

Atgriez sevi sev